Porozumienie płacowe dla pracowników zatrudnionych w oddziale Elektrownia Bełchatów

Niżej wymienione (sześć) Organizacje Związkowe działające w Oddziale Elektrowni Bełchatów, będące w sporze zbiorowym dotyczącym wzrostu wynagrodzeń na Il półrocze 2023 roku informują, że w dniu wczorajszym tj.20.09.2023 roku podpisały stosowne porozumienie płacowe dla pracowników zatrudnionych w oddziale Elektrownia Bełchatów.
W porozumieniu tym zawarto wzrost wynagrodzenia zasadniczego od pierwszego września 2023 roku i wyptaty świadczenia jednorazowego do dnia 30 września 2023 r.
– Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Elektrowni Bełchatów.
– Niezależny Samorządny Związek Zawodowy ,,Solidarność” Oddział Elektrownia Bełchatów
– Związek Zawodowy Elektryków Elektrowni Bełchatów
– Niezależny Samorządny Związek Zawodowy ,,Solidarność 80″ Oddział Elektrownia Bełchatów
– Międzyzakładowy Związek Zawodowy Remontów Energetyki w Elektrowni Bełchatów